سازمان اقدام آشکار جهانی

Scholarship Announcement 1 Farsiسازمان اقدام آشکار جهانی (OutRight Action International) به منظور حمایت از دگرباشان جنسی ایرانی و هم‌چنین به منظور توجه‌ ویژه به نقض حقوق بشر دگرباشان جنسی در ایران، برنامه همیاری مالی خود را ارائه می‌دهد. در همین راستا از همه علاقه‌مندان با هر ملیت و گرایشی، از هر کجای جهان، دعوت می‌شود طرح‌ها و فعالیت‌های مورد نظر خود را برای ما ارسال کنند. طرح‌های ارسالی باید به طور خاص در زمینه دفاع، پژوهش و اطلاع‌رسانی به نفع دگرباشان جنسی ایرانی باشند.

Scholarship Announcement 1 Englishدر این برنامه، سازمان اقدام آشکار توجه ویژه‌‌ای به طرح‌های مربوط به مسائل بخش‌های به حاشیه رانده شده جامعه دگرباش جنسی دارد.‌ از این جهت سازمان، به ویژه اعضای به حاشیه رانده شده این جامعه (مانند زنان همجنس‌گرا، افراد تراجنسیتی، دگرباشان جنسی دارای معلولیت و دگرباشان جنسی ایرانی که جزو اقلیت‌های دینی یا قومی هستند) را به شرکت در این برنامه تشویق می‌کند.

طرح‌های پیشنهادی شما در صورت پذیرش و اجرا، می‌توانند تا سقف 3000 دلار آمریکا بودجه دریافت کنند.

آخرین مهلت ارسال طرح و پروپوزال‌های شما تا 30 نوامبر 2014 (9 آذر 1393)است. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم درخواست همیاری، لطفا به ما ایمیل بزنید: hamyari@outrightinternational.org

  • فراخوان برنامه همیاری به زبان فارسی را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.
  • فراخوان برنامه همیاری به زبان انگلیسی را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.

*مهلت ارسال طرح و پروپوزال به پایان رسید.